Про компанію

Компанія «Горизонт Фудс» є імпортером свіжомороженої риби і морепродуктів.
Надійність компанії «Горизонт Фудс» є гарантією довірчих, міцних і стабільних відносин з зарубіжними постачальниками.
Наші партнери знаходяться в різних частинах світу: США, Канада, Аргентина, Іспанія, Чилі, Китай, Тайвань. Вони створюють всі необхідні умови для безперебійних поставок в Україну та надають добірну продукцію для торгових і виробничих підприємств.
Безпосередні зв'язки з риболовецькими підприємствами і компаніями-виробниками дають можливість забезпечувати стабільні поставки для наших клієнтів високоякісною продукцією, реалізовувати товар за конкурентними цінами і створювати гнучкі умови оплати. Це і є основою співробітництва нашої компанії з провідними рибопереробними заводами, торговельними підприємствами і фірмами дистриб'юторами, для яких ми організуємо доставку в будь-яку точку України.
На сьогоднішній день компанія стрімко збільшує темпи зростання продажів, в подальшому дозволить розширити горизонти бізнесу і внести свій вклад в розвиток ринку замороженої риби і морепродуктів України.

Новини Всі новини

Експерти: регулярне споживання морської жирної риби продовжує життя

Вживання в їжу жирної морської риби здатне істотно зміцнити здоров'я і продовжити життя, говориться в дослідженні, опублікованому в американському науковому журналі Annals of Internal Medicine.

19.08.2013 детальніше

Як подавати червону ікру: правила етикету

Згідно з правилами етикету, якщо червону ікру подають як окреме частування, а не в складі будь-якої страви, її необхідно укласти в икорницах, поставлену на колотий лід. 15.07.2013 детальніше

Харчова цінність м'яса форелі, вирощеної в море

Харчова цінність форелі залежить від її походження і віку, тому показники тесту можуть варіювати. 21.02.2013 детальніше