Про компанію

Компанія «Горизонт Сіфуд» була заснована в 2009 році і є імпортером свіжомороженої риби і морепродуктів.
Надійність компанії «Горизонт Сіфуд» є гарантією довірчих, міцних і стабільних відносин з зарубіжними постачальниками.
Наші партнери знаходяться в різних частинах світу: США, Канада, Аргентина, Іспанія, Чилі, Китай, Тайвань. Вони створюють всі необхідні умови для безперебійних поставок в Україну та надають добірну продукцію для торгових і виробничих підприємств.
Безпосередні зв'язки з риболовецькими підприємствами і компаніями-виробниками дають можливість забезпечувати стабільні поставки для наших клієнтів високоякісною продукцією, реалізовувати товар за конкурентними цінами і створювати гнучкі умови оплати. Це і є основою співробітництва нашої компанії з провідними рибопереробними заводами, торговельними підприємствами і фірмами дистриб'юторами, для яких ми організовуємо доставку в будь-яку точку України.
На сьогоднішній день компанія стрімко збільшує темпи зростання продажів, що в подальшому дозволить розширити горизонти бізнесу і внести свій вклад в розвиток ринку замороженої риби і морепродуктів України.

Новости Все новости

Експерти: регулярне споживання морської жирної риби продовжує життя

Вживання в їжу жирної морської риби здатне істотно зміцнити здоров'я і продовжити життя, говориться в дослідженні, опублікованому в американському науковому журналі Annals of Internal Medicine.

19.08.2013 подробнее

Як подавати червону ікру: правила етикету

Згідно з правилами етикету, якщо червону ікру подають як окреме частування, а не в складі будь-якого блюда, її необхідно укласти в ікорницю, поставлену на колотий лід.

15.07.2013 подробнее

Пищевая ценность мяса форели, вырощенной в море

Пищевая ценность форели зависит от её происхождения и возраста, поэтому показатели теста могут варьировать.

21.02.2013 подробнее