European Seafood Exposition Brussels 2012

European Seafood Exposition Brussels 2012 19.07.2012

Щорічно в Брюсселі - столиці Європейського Союзу - проводиться Європейський виставка морепродукції, обладнання, технологій, послуг для переробки риби і морепродуктів. ESE / SPE - це одна з найпопулярніших виставок в світі.
&Nbsp;
20-я щорічна виставка морепродуктів European Seafood Exposition і 14-я щорічна виставка переробки морепродуктів Seafood Processing Europe пройшли в квітні 2012 року в Брюсселі. Разом ці дві події становлять найбільшу в світі виставку морепродуктів.
&Nbsp;
Виставка ESE розрахована на споживачів риби і морепродуктів, а виставка SPE розрахована на споживачів сучасного обладнання, технологій і послуг з переробки риби та морепродуктів. Саме тому дві паралельні виставки ESE / SPE - це обов'язковий для відвідування захід.
&Nbsp;
SPE пропонує обладнання (переробне, холодильне, морозильне) послуги (контроль за якістю, фінанси, комп'ютери, інформаційні технології, логістика); упаковка (транспортування, зберігання, пакувальне обладнання).
&Nbsp;
ESE - це свіжа риба і морепродукти, консерви та заморожена риба.
&Nbsp;
Крім демонстрації товарів, на виставці організовуються заходи, корисні і цікаві для бізнесменів. Наприклад, конкурс на інновації, послуги з організації виробництва і продажів, інформація про фінансову сторону питання, про страхування, фрахтування та комп'ютерних технологіях. Крім цього, можна ознайомитися з різними супутніми товарами: упаковкою, спеціями, приправами.