+380 99 15 66 349
+380 98 212 41 01
пн — пт с 9:00 до 18:00

Кінг-кліп

Распрoстранен в районах Східної Атлантики і в Південній Африці.
У цьому роді відомо п'ять видів, що мешкають на материкових шельфах і схилах, рідко на підводних плато, в помірно теплих водах південної півкулі. Всі вони мають промислове значення.
Африканський конгріо (Г. capensis) населяє шельф Південної Африки, від Китової бухти на півночі до затоки Алгоа на півдні, на глубіне550 м. Займаюся його трали, іноді ловить на ярус. Чорний конгріо (G blacodes) відомий в водах Південної Австралії і Новозеландського плато, де його добувають також промисловими судами. Досягає довжини 90см.
Біля берегів Перу і Чилі живуть плямистий і червоний конгріо (G macnlatos, Г. chilensis).
Чи підлягає практично всім видам теплової обробки; використовується в харчуванні в смаженому вигляді, відмінні смакові якості як смаженого у фритюрі так і запеченого в духовці; чудово - копчений; добре зарекомендував себе фарширований і під різними соусами. Кінг Кліп відрізняється досить щільним, твердим білим М'ясом з м'яким запахом і легким рожевим відтінком. В Японії, М'ясо дрібних тушок / примірників часто вживають сирим у вигляді сашимі.

Де водиться?

Кінг-кліп

Новини Всі новини

Експерти: регулярне споживання морської жирної риби продовжує життя

Вживання в їжу жирної морської риби здатне істотно зміцнити здоров'я і продовжити життя, говориться в дослідженні, опублікованому в американському науковому журналі Annals of Internal Medicine.

19.08.2013 детальніше

Як подавати червону ікру: правила етикету

Згідно з правилами етикету, якщо червону ікру подають як окреме частування, а не в складі будь-якої страви, її необхідно укласти в икорницах, поставлену на колотий лід. 15.07.2013 детальніше

Харчова цінність м'яса форелі, вирощеної в море

Харчова цінність форелі залежить від її походження і віку, тому показники тесту можуть варіювати. 21.02.2013 детальніше