+380 99 15 66 349
+380 98 212 41 01
пн — пт с 9:00 до 18:00

Лососеві

Лососеві (лат Salmoninarum.) підродина риб в однойменному сімействі лососевих (лат. лососевих).
Мають риси, загальні для всього сімейства лососевих.
Лососеві мешкають в Атлантичному і Тихому океанах, а також у прісних водах Північної півкулі, в середніх і північних широтах. Одним з найбільших нерестовищ тихоокеанських лососів є Камчатка.
Більшість лососевих є цінними промисловими рибами. Активна видобуток лососевих ведеться не тільки заради цінного червоного м'яса, а й заради червоної ікри.
Загальновживані в побуті назви і лосось; і форель; всупереч стереотип не відповідає жодному виду риб. Це збірні назви або ціле сімейство або підродина (характерно для імені лосось)., Або велика група видів, об'єднаний одним властивість (форель)
Власне лососем вважається сьомга взагалі, або сьомга під час нересту. З іншого боку, термін лосось; присутній в назві більше десятка різних видів риб з різних підродин, а також в назві двох родів і ; Благородні лососі і Тихоокеанські лососі.
Також скрутна і наукова класифікація. З огляду на мінливості і широкого поширення видів сімейства лососевих, серед вчених виробилися як різні класифікації, так і різні назви (крім національних, в т.ч. суто наукові латинські синоніми) для одних і тих же видів даного сімейства. Більш того, один і той же латинське (наукове) назва в різних класифікаціях може відповідати різним видам.

Де водиться?

Лососеві

Новини Всі новини

Експерти: регулярне споживання морської жирної риби продовжує життя

Вживання в їжу жирної морської риби здатне істотно зміцнити здоров'я і продовжити життя, говориться в дослідженні, опублікованому в американському науковому журналі Annals of Internal Medicine.

19.08.2013 детальніше

Як подавати червону ікру: правила етикету

Згідно з правилами етикету, якщо червону ікру подають як окреме частування, а не в складі будь-якої страви, її необхідно укласти в икорницах, поставлену на колотий лід. 15.07.2013 детальніше

Харчова цінність м'яса форелі, вирощеної в море

Харчова цінність форелі залежить від її походження і віку, тому показники тесту можуть варіювати. 21.02.2013 детальніше