+380 99 15 66 349
+380 98 212 41 01
пн — пт с 9:00 до 18:00

Осетрові

Осетер Амурський
Мешкає тільки в басейні Амура, від лиману до Шилки і Аргун; вище Благовещенська і в Уссурі зустрічається рідко. Утворює напівпрохідну і прісноводні форми, має кілька локальних стад, що мешкають в окремих районах. Нерестовища розташовані вище Миколаївська-на-Амурі. Дуже близький до сибірського осетра.
В Амурській лимані середня вага промислового осетра & mdash; 6 & mdash; 8 кг, в Амурі & mdash; 2,5 & mdash; 5,5 кг (але досягає і 36 кг). Амурський осетер досягає ваги 56 кг, 160 кг іноді. Молодь харчується безхребетними (креветками, мизидами, личинками хірономід і т д ..), & Mdash Дорослі; безхребетними і рибою.
У промисловому відношенні риби ці дуже цінні, крім смачного і дуже цінного м'яса, від них виходить величезна кількість ікри, що представляє один з найбільш цінних рибних продуктів, плавальні міхури, що дають високої якості риб'ячий клей, і спинна струна, що вживається в їжу під назвою візігі. М'ясо йде в продажу в свіжому вигляді, морозиві, солоному, в'ялений та копчений.
Осетер Сибірський
Мешкає в річках Сибіру від Обі до Колими і далі до Индигирки. У Іртиші був поширений до озера Зайсан (і Чорного Іртиша), в обі & mdash; від Обско-Тазовской губи (від мису Дров'яного) до самих верхів'їв Обі, Катуні; заходив в Телецкое озеро. У Байкалі і Зайсане утворює озерні житлові форми.
Цінна промислова риба.
В даний час запаси у всіх водоймах Сибіру сильно підірвані.
Російський осетер
Населяє басейни Каспійського, Чорного та Азовського морів. Зустрічається в Волзі, Камі і Уралі. Нереститися входить в Волзі, Урал, Терек, Сулак, Самур, Сефідруд, Горган, Бабольте, Дунай, Дніпро, Ріоні, Мзимта, Псоу, Дон, Кубань.
Незважаючи на надзвичайну плодючість осетра, кількість його значно зменшується з кожним роком, і у верхній Волзі, наприклад, він становить тепер більшу рідкість. Головним винищувачем цієї риби є людина, так як хижаки небезпечні для неї тільки перший час.
На сьогоднішній день практично всі види осетра вирощують в промислових обсягах в штучних водоймах в багатьох країнах світу.

Де водиться?

Осетрові

Новини Всі новини

Експерти: регулярне споживання морської жирної риби продовжує життя

Вживання в їжу жирної морської риби здатне істотно зміцнити здоров'я і продовжити життя, говориться в дослідженні, опублікованому в американському науковому журналі Annals of Internal Medicine.

19.08.2013 детальніше

Як подавати червону ікру: правила етикету

Згідно з правилами етикету, якщо червону ікру подають як окреме частування, а не в складі будь-якої страви, її необхідно укласти в икорницах, поставлену на колотий лід. 15.07.2013 детальніше

Харчова цінність м'яса форелі, вирощеної в море

Харчова цінність форелі залежить від її походження і віку, тому показники тесту можуть варіювати. 21.02.2013 детальніше